Menü

Elérhetőségek

Társoldalak

Utolsó kommentek

• Csuszi kukac: Szeva Théo régi barátom! Megismersz még? :D A kis kukac immár nagy kukac lett! Úgy látszik a worms... (2014.05.23. 01:02) Költözés!
  • Je m'appelle Théo: @ARSENAL4EVER: már publikáltam azt a cikket MoyesOut cimen :) (2014.05.04. 22:32) Költözés!
  • ARSENAL4EVER: @Je m'appelle Théo: Akkor kíváncsian várom, és a blogodon lévő dolgokat is, mert vannak olyan "top... (2014.04.30. 23:00) Költözés!
  • Je m'appelle Théo: @ARSENAL4EVER: hamarosan lesz erre válasz az új oldalon :) (2014.04.26. 21:30) Költözés!
  • ARSENAL4EVER: @szbalazs: Hát nem baj, egyszer csak kész lesz. Amúgy mi a véleményed Moyes távozásáról/munkásságá... (2014.04.22. 19:52) Költözés!
  • Utolsó 20

Bajnokság: Friss

2011.02.28. 19:42 - Je m'appelle Théo

Címkék: update

Frissültek a bajnoksághoz tartozó menüpontok.
A kilépőket kihúztam pirossal, de Luckey eredményei megmaradtak. A meccseket illetően, ha hibát találtok, szóljatok.
A tabellákban a gólokat, akkor frissítem, ha egy csoportban minden meccset letudtak.
A legtöbb kérdés eldőlt már, de biztatom a többieket, hogy a legjobb harmadik helye még nem dőlt el.
Az A,B,C csoportok közül, a legjobb harmadik helyezett (az A-ból már kiestem, szóval a B és C-ből) játszik ateszka1-el.
Sok sikert a fennmaradó pár meccshez és nemsokára jön Frog, a kieséses szakasz és a vigaszág sorsolásával.